Banden in de regio Vlaams-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (230)
Brussel (98)
Henegouwen (154)
Limburg (177)
Luik (150)
Luxemburg (52)
Namen (76)
Oost-Vlaanderen (176)
Vlaams-Brabant (117)
Waals-Brabant (45)
West-Vlaanderen (168)


 

Banden in de regio Vlaams-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 |


ABR/De Meuter
Westvaartdijk 81
1850 Grimbergen

T: 02 - 2514544
F: 02 - 2516928

E: info@demeuter.be
W: http://www.demeuter.be/

Banden Janssens
Ambachtenlaan 52
3001 Heverlee

T: 016 - 400499
F: 016 - 400392

E: banden.janssens@skynet.be
W: http://www.bandenjanssens.be/

Croes BVBA
Ganzenweg 9
3450 Geetbets

T: 011 - 587057
F: 011 - 581245

E: info@croesbvba.be
W: http://www.croesbvba.be/

Recom SA
Industriepark 33-11
3300 Tienen

T: 04 - 2390830
M: 0477 - 587005

E: info@recomsa.be
W: http://www.recomsa.be/

Valorfrit VZW
Koningin Astridlaan 59
1780 Wemmel

T: 02 - 4568451

E: info@valorfrit.be
W: http://www.valorfrit.be/

Godefroy NV
Bergensesteenweg 413
1500 Halle

T: 02 - 3566045
F: 02 - 3613232

W: http://www.godefroy.mercedes-benz.be/

3M Belgium NV
Hermeslaan 7
1831 Diegem

T: 02 - 7225111
F: 02 - 7200225

E: innovation.be@mmm.com

@media BVBA
Wambeekstraat 82
1820 Steenokkerzeel

T: 02 - 2453202
F: 02 - 7057322

E: info@admedia.be

ABC Immo - Finance & Consulting BVBA
Nieuwlandlaan 26f
3200 Aarschot

T: 016 - 553518
F: 016 - 553519

E: banden.aarschot@skynet.be

ABR/De Meuter
Assesteenweg 117a-b
1740 Ternat

T: 02 - 5821344
F: 02 - 5821501

E: info@demeuter.be

AG Metals Recycling NV
Jozef Huysmanslaan 76
1651 Lot

T: 02 - 3324511
F: 02 - 3765198

E: info@agmetals.be

Amacro NV
Heideveld 54b
1654 Huizingen

T: 02 - 3569627
F: 02 - 3610925

E: info@amacro.be

Andrť Banden Zellik
Z.3 Doornveld 60
1731 Zellik

T: 02 - 4664933
F: 02 - 4662604

E: zellik@qteam.be

Autobanden Meulders NV
Sint-Adriaanstraat 109
3150 Haacht

T: 016 - 602492
F: 016 - 605193

E: tis1_meulders@scarlet.be

Autopia Carrosserie SA
Boomkwekerijlaan 63
1640 Sint-Genesius-Rode

T: 02 - 3811537
F: 02 - 3808956

E: info@autopia.be

B-Tronix NV
Woluwelaan 141b
1831 Diegem

T: 02 - 7208363
F: 02 - 7212694

E: btronix@skynet.be

Banden Gaston
Sint-Maurusweg 31
3300 Tienen

T: 016 - 812130
F: 016 - 822130

E: tienen@profile.be

Banden Michel BVBA
Leuvense Steenweg 48a
3191 Hever

T: 015 - 517068
M: 0496 - 555414
F: 015 - 527868

E: bandenmichel.bvba@scarlet.be

Banden Peeters BVBA
Ninoofsesteenweg 633
1700 Dilbeek

T: 02 - 5690156
F: 02 - 5670465

E: guido@banden-peeters.be

Banden Strombeek
Sint-Annalaan 285
1853 Strombeek-Bever

T: 02 - 2672634
F: 02 - 2672916

E: strombeek@qteam.be

Bebat VZW
Woluwedal 28
1932 Sint-Stevens-Woluwe

T: 02 - 7212450
F: 02 - 7210720

E: info@bebat.be

Betomix CBA NV
Leuvense Steenweg 38a
3191 Hever

T: 015 - 511205
F: 015 - 516226

E: betomix.vanhoeyveld@skynet.be

Brussels Recycling Center NV
Zaventemsesteenweg 63
1831 Diegem

T: 02 - 7200814
F: 02 - 7200095

E: info@dekempeneer.be

CAT-Belgium NV
Albertlaan 8
1982 Elewijt

T: 015 - 611002
F: 015 - 617854

E: cat@telenet.be

Crauwels Banden BVBA
Liersesteenweg 136
3130 Begijnendijk

T: 016 - 465425
M: 0477 - 969234
F: 016 - 465426

E: crauwelsbanden@skynet.be

De Rudder Autocenter
J. B. Charlierlaan 53-75
1560 Hoeilaart

T: 02 - 6577760
F: 02 - 6572266

E: info@autocenterderudder.be

Denco Banden BVBA
Londerzeelseweg 111
1880 Ramsdonk

T: 015 - 711004
F: 015 - 710090

E: dencobanden@telenet.be

Deneyer Banden
Bergensesteenweg 426
1600 Sint-Pieters-Leeuw

T: 02 - 3773515
F: 02 - 3782996

E: banden.deneyer.pneus@skynet.be

Deproost BVBA
Zinkstraat 6
1500 Halle

T: 02 - 3603434
F: 02 - 3813990

E: banden.deproost@skynet.be

Diamond Tuning SPRL
Schaarbeeklei 80
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2521012
M: 0471 - 330929

E: dusanauto@yahoo.fr

Dilbeek Banden Center
Doylijkstraat 89
1701 Itterbeek

T: 02 - 3053232
F: 02 - 3067407

E: dilbeek.banden.center.bvba@pandora.be

Dupont Banden BVBA
Diestsevest 88
3000 Leuven

T: 016 - 225288
F: 016 - 223145

E: dupont.leuven@profile.be

First Stop NV
Leuvensesteenweg 538
1930 Zaventem

T: 02 - 7120887
F: 02 - 7120889

E: zaventem@firststop.be

Francopneu
Bergensesteenweg 777
1600 Sint-Pieters-Leeuw

M: 0475 - 620331

E: gino730@msn.com

Freshclean
Zorgvliet 13
3090 Overijse

T: 02 - 6881244
M: 0475 - 793585
F: 02 - 6876966

E: freshlogistique@hotmail.com

Godts bvba
Horebeekstraat 4
3220 Kortrijk-Dutsel

T: 016 - 623429
F: 016 - 624311

E: info@godts.be

Green-Solutions BVBA
Oude Baan 67
3290 Diest

M: 0471 - 652204

E: info@green-solutions.be

Hemmerechts
Hogesteenweg 17
1850 Grimbergen

T: 02 - 2623006
M: 0472 - 550138

E: grimbergen@hypotheekwinkel.be

Janssens Guido
Leuvensesteenweg 132
1910 Kampenhout

T: 016 - 650090
M: 0477 - 857239
F: 016 - 650633

E: guidojanssens57@telenet.be

JVC Belgium SA
Wolfgang Amadeus Mozartlaan 6
1620 Drogenbos

T: 02 - 5294211
F: 02 - 5208312

E: info@jvc.be

Karopack
Dallaan 65
1933 Sterrebeek

T: 02 - 7842155
F: 02 - 7842987

E: karopack@pandora.be

Lambrecht nummer een in banden (Q Team Group)
Kalkoven 38
1730 Asse

T: 02 - 4527188
F: 02 - 4527188

E: asse@qteam.be

Lovania Banden BVBA
Mechelsesteenweg 133
3020 Herent

T: 016 - 205926
F: 016 - 205920

E: info@lovania.be

R.S.B. BVBA
Aardebrug 28
3210 Lubbeek

T: 016 - 734835
F: 016 - 734503

E: info@zandgroevenroelants.be

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?